TBC Heat Cavity Shape PRO salendav seade

429,00

3 makset 143.00€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kirjeldus

TBC Heat Cavity Shape PRO on professionaalne salendav seade, mis kaotab lisarasva sinu kehalt!

Seade kasutab kolme populaarset meetodit – EMS, RF (raadiolaine) ja LED. Selle eesmärgiks on mõjutada sinu keha läbi naha, et saaksid vähendada sentimeetreid oma kehalt. Toode sobib ka kõige nõudlikumale inimesele! Koge seda mõnusat hooldust vähendades rasva ja tõstes enesekindlust.

Tootel on kolm erinevat režiimi (body mode, body mode soft, body mode hard) ja üks programm, mis on mõeldud põskedele ja kaelale, et vähendada kortsukesi ning anda kehale rohkem toonust juurde. See toode on spetsiaalselt välja töötatud mugavaks ja efektiivseks koduseks kasutamiseks.

TBC Heat Cavity Shape PRO kasutab ultraheli vibratsiooni, mis on populaarne isegi salongides. Sagedust “250kHz” kasutatakse kauni ja saleda kehakuju saavutamiseks.

Seadmel on lihastreeningu ehk EMS funktsioon. Eksklusiivne EMS tehnika on suurepärane võimalus, et toetada oma lihaste liikumist.

Efektiivne RF ehk raadiolaine töötleb kõrgsagedusel sinu keha termoefektiga. See aitab kehal toonust tõsta.

Unikaalne LED teraapia aitab parandada naha siledust ja üldist väljanägemist. Kasutusel on kolm eri värvi.

Ideaalne kõigile, kes soovivad olla peenemad ja korrigeerida ebaühtlast nahka. Samaaegselt saab kasutada kõiki kolme suurepärast meetodit, mis on kokku pandud üheks imeliseks seadmeks.

Komplekt sisaldab:

Põhiseade, laadimisalus, vahelduvvooluadapter, kasutusjuhend ja kiirjuhend.

Toote suurus (L x S x K): umbes 3,0 x 2,8 x 8,3 tolli (76 x 70)

Maaletooja: LUMOSEC BALTIC OÜ

EAN: 4745010199172